Navštivte nás na veletrhu 5.-7.4.

03.04.2013 23:30

 

Jarní veletrh pro milovníky sportu, pohybu i pobytu v přírodě je za dveřmi. Letos o víkendu 5.– 7. dubna se představí v pražském veletržním areálu PVA Letňany na 50 firem s více jak 140 outdoorovými značkami. Přijďte i vy prozkoumat novinky, pobavit se nebo ochutnat pivo z českých skal téměř zadara. Deset volných vstupenek v hodnotě 150 Kčje k vyzvednutí na baru ve Slavíkově ulici ve čtvrtek 4. 4. Od 16 do 23 hodin. Kdo dřív přijde, ten ji má…(tu vstupenku)…

SesternaBar se na veletrhu prezentuje jako sesterský podnik mediálního partnera veletrhu - časopisu OutdoorGuide. Na zdraví svých pacientů myslí velmi intenzivně. Pěti zdravotnickými odborníky ze šesti, kteří jsou trvale upoutáni k barové židli (jeden z ní už spadl), bylo jako nejlepší rehydratačních roztok pro horáky, vodáky i cyklisťáky vybráno pivo ze Svijan. V pokrevní spolupráci se svijanským pivovarem proto v duchu recese nabízíme na stánku místo batohů a pohorek „kapačky“, hospodský stůl a pípu pro návštěvníky veletrhu, a to téměř zadara v rámci podpory zdraví sportovců. Na veletrhu se budete moci zakousnout i do energetických tyčinek Chimpanzeenebo, vyzkoušet energetické žvýkačky Bitters nebo expediční stravu z nabídky Expres Menu.

OutdoorGuide bude ale kromě piva na stánku prezentovat samo sebou svoje časopisy, cestovku i ekologické aktivity.

Rohový stánek č. 4 A 12 OutdoorGuide/SesternaBar najdete na začátku outdoorové haly v jednom bloku spolu s Hanibalem a Sportem Schwarzkopf.

Chcete-li vědět, kolik zdraví se skrývá v jednom litru piva, klikněte zde. Nebo se k nám přidejte na Facebooku.

Značky prezentované na veletrhu

Ve stanovém městečku je připravena k prohlédnutí celá řada stanů, spacáků a karimatek značekFerrino, Husky, Jurek, Pinguin, Vango, Hilleberg, které si budete moci rovnou zakoupit na místě. K firmám, které se výstavy účastnily v loňském roce – Acron, Kronium, Corazon, TransAlpinus, Potten&Pannen, Moris, R-Sport, NIKWAX, SOS lahve – se letos přidaly firmy jako např. Asolo, Tilak, Warmpeace, Alpi Sport, Direct Alpine , Summit Trade, Sport Schwarzkopf, LitexPress, Boll, Jitex,Direct Alpine, Black One, GO ZERO, ER-sport, D2B, Regatta, Vango, Husky, Smartdoor, Boll, BOBR, Ariga-Kronium, Tradenet, Hanibal, Matum, Moris, Tilak, Active Life Evangelists, Interimex, Nikwax, Lucaffe, Summit Trade a další. Prostřednictvím kamenného obchodu Matum Alpine zde jsou zastoupeny značky Salewa, Petzl, Carrimor, MSR, Gerber, Victorinox, Seal-Line, Platypus.

Doprovodný program

V rámci doprovodného programu proběhnou v pátek závody v boulderingu Prague Open Bouldering, které bude zahajovat Adam Ondra a moderovat Lucie Výborná.

Pro příznivce slackline je určitě jméno GIBBON zárukou nejen kvalitních závodů, ale i exhibicí na slacklinech, upevněných ve výšce sedm metrů, a to s mezinárodní účastí.

Velmi zajímavým exponátem akce je určitě i Tatrabus cestovní kanceláře Adventura, jehož základem je podvozek tatrovky z Dakaru, na který byla v roce 2008 namontována autobusová nástavba. Jedná se o jedinečné expediční vozidlo určené pro unikátní výpravy do posledních divočin Evropy, Afriky i Asie.

Promítání toho nejlepšího z filmového festivalu Expediční kamera bude probíhat již od pátku v sále číslo 2 konferenčního centra ve Vstupní hale..

Návštěvníci výstavy For Outdoor mohou zároveň navštívit 4. ročníky jarních veletrhů For Caravan a For Bikes.

Pro aktuální informace jděte na web For Outdoor